Podpořte nás

Hlavním posláním Charity Nový Jičín je pomoc všem lidem v nouzi. Aby byly sociální služby potřebným poskytovány co nejkvalitněji a nejprofesionálněji, potřebujeme k tomu finanční prostředky. Pokud jsou Vám naše aktivity blízké, můžete se k nim připojit finanční podporou. Peníze  je možno poslat buď na účet: 2900231575/2010, nebo osobně donést do Charitního domu na ulici Dolní brána 57 (na Váš finanční dar Vám vystavíme dárcovskou smlouvu a potvrzení).  Věřte, že každé Vaší podpory si vážíme a velice za ní srdečně děkujeme!

Finanční pomoc

.

Chci přispět 

Finanční prostředky lze poslat na náš účet:
Číslo účtu: 2900231575/2010 FIO BANKA 


Potvzení o daru
Kromě pocitu z dobrého skutku, můžete získat i potvrzení o daru, abyste mohli jeho hodnotu odečíst ze základu daně z příjmu.

Potravinová a materiální pomoc

.

KDE a KDY: 
Sídlo Charity Nový Jičín , Dolní brána 57 (nepřetržitý provoz)

Co SBÍRÁME:
potraviny: hotova jídla konzervovaná, paštiky, rybičky, polévky, dehydratovaná hotová jídla, bujony, čaj, káva, cukr, piškoty, sirupy, kečupy, hořčice, konzervovaná rajčata, fazole, masové konzervy, olej, těstoviny, rýže, mouka, luštěniny, sladkosti pro děti, dětská výživa, marmelády, jamy, oříškové pomazánky, přesnídávky, trvanlivé mléko
– drogerie: toaletní papír, zubní pasty a kartáčky, sprchové gely a šampony, mýdlo, dámské hygienické potřeby, prostředek k mytí podlah, čistící prostředky na nádobí, WC čističe, dezinfekce
– nádobí: (nové) hrnce, pánvičky, příbory, talíře, hrnky, drobné kuchyňské náčiní

Nemovitosti

Jsem vlastníkem nemovitosti a rád bych pomohl Charitě.Vlastníte-li nemovitost (velký dům, sklad, ubytovnu, rekreační středisko či jiné zařízení) a chtěli by jste pomoci Charitě Nový Jičín pak se nám ozvěte na náš email: charitanj@charitanj.cz nebo na telefon 736 480 865.
Charita Nový Jičín dlouhodobě shání prostory pro naše doplňkové služby. Náš Charitní šatník, který je ve sklepních prostorách Charitního domu již svými prostory neodpovídá našim potřebám. 
Dále sháníme prostory pro sklad humanitární pomoci. Hlavně nyní když pomáháme uprchlým rodinám z ukrajiny pociťujeme akutní nedostatek prostor pro věci které mají pomáhat.

Ubytovací prostory – (dům, byt, ubytovna apod.) umíme provozovat ubytovací zařízení nyní provozujeme dva azylové domy a nárazníkové centrum, ale nemáme kam tyto lidi posunout z provizoria dále. 

Za jakoukoli nabídku budeme vděční.